. از نظر کیفیت و قیمت هم با اینا☝️قابل مقایسه نیست❌ خودت حساب کن یه بسته ۳۵گرمی👈۱۵تومان کیلویی هم بخوایم حساب کنیم بالای ۳۰۰هزار تومان میشه😱 .