💠 اگر این خانواده چهار نفره از هر کدام از هشت قلم فوق یک کیلو خرید کند برای مصرف شب یلدا میشود: 650+ 900+265+62+30+32+36+50=2025 هزار تومان (که البته ما گرانترین قلم مثلا پسته را حساب کردیم، ضمن اینکه آجیل جدای از پسته محاسبه گردید) حالا چرتکه بیندازید که کدام خانواده چهار نفره است که 8 کیلو میوه و آجیل را در یکشب در معده خود بگنجاند؟ البته اعتماد غصه دار است که تازه هزینه شام را حساب نکرده!!! خودتون خرین جنابون اعتمادیون! 😂😂😂