eitaa logo
کارنیکا
1.7هزار دنبال‌کننده
200 عکس
121 ویدیو
13 فایل
مدیر کانال @shariff
مشاهده در ایتا
دانلود
به گفته که ای تولید می کنند، از هر3کیلو 1کیلوعسل تغذیه ای می توان تولیدکرد، از قرار هرکیلو شکر25 هزار تومان، بدون لحاظ کردن زحمت کارگری و سود به نظرشما دلیل ارزانی فروشگاه هاچیه؟ زیر این مطلب(لینک ) نظر و تجربه خودتون روبنویسید👇 https://virasty.com/Shariff/1680745859203784074 @angapin اگر ویراستی ندارید، از لینک دعوت ما نصب کنید و مستقیماً با در ارتباط باشید 👇 https://virasty.com/r/UGS