eitaa logo
آقای عسل
1.3هزار دنبال‌کننده
1.1هزار عکس
423 ویدیو
52 فایل
رامین اسلامی ام یک معلم ِ زنبوردار🙋 ۱۰تا همکاریم و میلیون ها زنبور عسل🐝 عسل تولید می‌کنیم از دل طبیعت🌳 محصولات زنبورستان مون با عشق ❤️براتون ارسال میکنیم🇮🇷🚚 شعبه یک :شیراز شعبه دو :بندرعباس @mr_honey_shop تماس 09176784785
مشاهده در ایتا
دانلود
🐝🐝🐝افزایش اشتها با عسل بهار نارنج🐝🐝🐝 💠💠💠کودکان و حتی افراد بزرگسال به دلایل مختلف با کمبود اشتها مواجه می شوند. این کاهش اشتها که خود به دلایل متعددی در بدن انسان ایجاد می شود، ممکن است آغازی برای بروز بسیاری از بیماری های دیگر در بدن انسان شود. در نتیجه اگر می خواهید از بروز بیماری های بعدی پیشگیری کنید، بهتر است از مواد اشتهاآور استفاده نمایید.💠💠💠 💠💠💠یکی از انواع عسل های تک گل که می تواند برای افزایش اشتها به شما کمک کند، بهار نارنج است. مصرف این ماده به صورت های مختلف مثل عسل استفاده با نان یا اضافه کردن به کیک و شیرینی می تواند به افزایش اشتهای شما کمک کند.💠💠💠 ↩️فروش در اینجا هست↪️ (کیفیت، صداقت، رضایت، شعار ماست ) بهترین درتولید وعرضه عسل طبیعی ودرمان👌 🔴 ┏━━━🍃💞🍂━━━┓ @asalmasule ┗━━━🍂💞🍃━━━┛
8.04M حجم رسانه بالاست
مشاهده در ایتا
شارژ انواع عسل طبیعی با حلبی عسل رو با حلبی بگیرید 👌 🌺اولش بگم این عسل عسل طبیعی دامنه های استان فارس،شهرکرد و کرمان هست که بصورت حلب تقدیم شما میشه و ضمانت داره 🌺🌺🌸🌸 قیمت این عسل در عطاری ها حد اقل ۳۰۰/۴۰۰ هست که در صورت خرید بصورت حلبی کیلویی ۱۶۰/۱۷۰ میفته براتون ❌حالا خرید به صورت حلب چه فایده ای داره؟⁉️😊 اول اینکه ۲۷/۲۸ کیلو رو به قیمت ۱۰ کیلو عسل بازار میخری 👌 اگر بخوای بفروشی و کیلویی ۳۰۰ بدی ( مناسب دادی ) از هر حلبی ۳_۴ ملیون سود بردی ۲_ اگر بخوای عسل مصرفی یک سال رو یکجا بگیری بازم خودت کلی سود میکنی و اینکه میتونید دو سه خانواده جمع بشین و پول یکی دو بار رستوران رفتن رو بدید به عسلی که برای و بیماری هاتون بسیار پر کاربرد و لازمه در صورت عدم رضایتم پس میگیریم🌼🌼🌼 ✅ارسالشم رایگانه 🆔ثبت سفارش 👇 @Ramineslami @mrhaney
14.39M حجم رسانه بالاست
مشاهده در ایتا
✅شارژ عسل طبیعی #دارویی پیشنهاد میکنم عسل رو با حلبی بگیرید 👌 🌺 این عسل عسل طبیعی دامنه های استان هست که بصورت حلب تقدیم شما میشه و ضمانت داره 🌺🌺🌸🌸 ❌حالا خرید به صورت حلب چه فایده ای داره؟⁉️😊 اول اینکه ۲۵/۲۶ کیلو رو به قیمت ۱۰ کیلو عسل بازار میخری 👌 اگر بخواین بفروشین که از هر حلبی ۳_۲ میلیون سود می برید ۲_ اگر بخواین عسل مصرفی یک سال رو داشته باشید، میتونید دو سه با هم جمع بشین و با قیمت مناسب تر حلب تهیه کنید ✅ عسلی که برای و بیماری هاتون بسیار پر کاربرد و لازمه در صورت عدم رضایتم پس میگیریم🌼🌼🌼 ✅ارسالشم رایگانه 🆔ثبت سفارش 👇 @mr_honey_shop @mrs_honey_shop